• Produkt na indywidualne zamówienie
MYSTICAL SOFT KOLOR 289
search
  • MYSTICAL SOFT KOLOR 289

mystical SOFT - płytki dywanowe

47,97 zł

(47,97 zł / m2)

Wykładzina w płytkach Mystical Soft charakteryzuje się ciętym, miękkim runem i stanowi doskonałe rozwiązanie dla hotelarstwa.

MYSTICAL SOFT : kolor 289
Ilość
Produkt na indywidualne zamówienie

help_outlineZapytaj o produkt
mystical SOFT - płytki dywanowe

mystical SOFT - płytki dywanowe

Wykładzina w płytkach Mystical Soft charakteryzuje się ciętym, miękkim runem i stanowi doskonałe rozwiązanie dla hotelarstwa.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

Płytki dywanowe kolekcja MYSTICAL SOFT

Wykładzina w płytkach Mystical Soft charakteryzuje się ciętym, miękkim runem i stanowi doskonałe rozwiązanie dla hotelarstwa. Łatwość wymiany wykładziny w płytkach stanowi doskonałą propozycję dla Inwestorów szukających optymalnych rozwiązań w zakresie serwisowania i eksploatacji podłóg hotelowych dla mocno obciążonych powierzchni publicznych, zapewniając zarazem przyjemny komfort użytkowania w pokojach gościnnych.

płytki dywanowe

ZALETY PRODUKTU

 - Runo cięte;
 - Doskonała wykładzina do hotelu;
 - Różnorodna, bogata kolorystyka;
 - Świetny wygląd w dużych przestrzeniach;
 - Komfort i estetyka;
 - Okrywa z włókna 100% PA 6.0 SDN Aquafill (BCF) w technologii SDN;
 - Klasa 33;
 - Bfl-s1;
 - Klasa komfortu LC5;
 - Certyfikacja EUROFINES Gold;

płytki dywanowe schemat instalacji

POBIERZ KATALOG PRODUKTÓW (plik pdf)
POBIERZ KARTĘ TECHNICZNĄ PRODUKTU (plik pdf)

schemat płytki dywanowe

Dlaczego wybieramy płytki dywanowe ?

Decydując się na wybór płytek dywanowych warto zwrócić uwagę na jej parametry techniczne. Właściwy dobór struktury okrywy runa, wzornictwa oraz kolorystyki będzie miało decydujący wpływ na późniejsze wieloletnie użytkowanie płytek dywanowych.  Właściwy dobór rodzaju wykończenia runa to parametr kluczowy inwestycji. Runa o ciętej, niskiej, gęsto ułożonej pętelce sprawdzą się doskonale w biurach o dużym natężeniu ruchu. Wykładziny z ciętą pętelką typu „cut-pile” lub mieszaną ciętą i pętelkową „cut and loop pile” będą doskonale podkreślać ekskluzywność pomieszczenia oraz zagwarantują miły i przytulny komfort użytkowania. Ostatnią grupę stanowią pętelki o grubym splocie i ciekawych wielopoziomowych strukturach. Ta grupa płytek wykładzinowych zapewnia najwyższy standard projektowania wzornictwa.

Płytki dywanowe są wszechstronne - Łatwe w obsłudze w małych przestrzeniach i szybkie w montażu na dużych powierzchniach, płytki dywanowe są naprawdę uniwersalnym produktem. Niezależnie od tego, czy jest to pokój na hotelu, czy sypialnia, znajduje się płytka dywanowa, która „pasuje do rachunku”. Ponieważ płytki dywanowe są modułowe, łatwo je podnosić, przemieszczać i wymieniać. Jest to szczególna korzyść w nowoczesnych środowiskach biurowych, gdzie podłogi dostępu kryją skomplikowane okablowanie i układy kanałów, które muszą być dostępne. Płytki dywanowe stanowią odpowiedź - wystarczy je podnieść, uzyskać dostęp do przestrzeni pod podłogą, a następnie je wymienić. Podobnie w przypadku plam, miejscowego zużycia lub wycieków - wystarczy podnieść i wymienić uszkodzone płytki.

Płytki dywanowe są efektywne kosztowo - ogólnie rzecz biorąc niska ilość odpadów instalacyjnych i tańsze w transporcie, obsłudze i montażu niż porównywalne wykładziny z rolki, płytki dywanowe oferują znaczne korzyści finansowe. Możliwe jest również wprowadzenie projektu do dowolnej aranżacji, po prostu wyobrażając sobie używane kombinacje kolorów. Te projekty mogą być prostymi geometriami lub bardziej złożonymi materiałami organicznymi, ale często można je uzyskać dzięki połączeniu jednolitych kolorów z odrobiną myśli. Ponieważ instalacja płytek wykładzinowych może być wykonana stosunkowo szybko i przy minimalnym zakłóceniu, można zminimalizować przestoje i związane z tym koszty.

Płytki dywanowe są trwałe - wybierz odpowiednią specyfikację dla swojej aplikacji, a płytka dywanowa będzie działać równie dobrze, jeśli nie lepiej, niż większość innych wykładzin podłogowych, w podobnych i odpowiednich okolicznościach. Równoważ estetykę z praktycznością, a otrzymasz produkt, który powinien dobrze wyglądać również na jego żywotność. Zbadaj, które włókna przędzy, waga runa i rodzaj spodu (bitumiczne lub PVC) są najbardziej odpowiednie do Twoich wymagań. Istnieje wiele opcji dostępnych dla Ciebie, a kluczem jest uzyskanie odpowiednich składników, jeśli masz zamiar otrzymać produkt, który spełnia lub przekracza Twoje oczekiwania

wykładziny obiektowe

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.