Strona główna

Podkategorie

 • płytki dywanowe

  Wykładziny dywanowe w płytkach są materiałem ekskluzywnym. Nadają wnętrzu bardziej elegancki charakter niż standardowe wykładziny z rolki. Płytki dywanowe polecane są do pomieszczeń o dużym natężeniu ruchu takich jak: biura, hotele, restauracje, kina, obiekty handlowe itp.

 • podłogi podniesione

  Oferujemy podłogi podniesione w dwóch standardach wykonania rdzenia podłogi. Do podukcji naszych podłóg wykorzystujemy aglomerat drewna lub siarczan wapnia. Panele uzyskujemy z surowców wtórnych które są wyprodukowane w certyfikowanych i stale monitorowanych procesach technologicznych które gwarantują najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa użytkowania.

  Podłogi podniesione CS Synergy są dostępne w różnych konfiguracjach. W pełni wykończone i gotowe do zainstalowania lub odsłonięte, do przykrycia po instalacji. Fabrycznie wykończenie podłogi to oferujerta gwarantująca szeroki wybór wykończeń powierzchni m.in.: ceramiki, marmuru, granitu, panele drewniane, laminaty HPL, szklane, laminowane, PVC lub linoleum. Wszystkie wykończenia są w pełni inspekcjonalne.

 • podłogi winylowe

  Podłogi winylowe cieszą się coraz większą popularnością. Mają bardzo wszechstronne zastosowanie i są praktycznie bezproblemowe w użytkowaniu. Są odporne na ścieranie i łatwe w montażu.

 • panele laminowane

  Produkujemy artykuły laminowane już od ponad 20 lat i należymy do wiodących dostawców wysokiej jakości podłóg laminowanych w Europie. Ktokolwiek, kto skłania się do zakupu podłóg laminowanych , wybiera podłogi o najwyższej jakości, które przez wiele lat będą cieszyć i zapewniać przyjemną atmosferę we wszystkich pomieszczeniach. Podłogi laminowane są bardzo atrakcyjne wizualnie i w pełni odpowiadają nowym trendom podłogowym. Ponadto nasze wysokiej jakości laminaty są szczególnie wytrzymałe, mają uniwersalne zastosowanie, a nasze podłogi laminowane Aqua+ są nawet odporne na wilgoć. Ponieważ niezwykle liczy się dla nas kwestia ekologiczności podłogi, w produkcji podłóg laminowanych używamy tylko drewna pochodzącego z lasów uprawianych w sposób zrównoważony. Produkty laminowane dają zatem pewność, że podłogi w Twoim domu są bezpieczne dla zdrowia. Osoby w trakcie remontu rozważające naprawę podłogi znajdą w dziale podłóg laminowanych optymalne i niedrogie rozwiązanie umożliwiające łatwy montaż dzięki opatentowanemu przez nas Click system do podłóg laminowanych.

 • pozostałe

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry