Płytki dywanowe EMOTION SILENT

emotion_silent

Nowy produkt

Rodzina płytek dywanowych EMOTION to najbardziej wysublimowane połączenie nowoczesnego designu i kolorystyki. Tworząc kolekcję EMOTION, kierowaliśmy się najnowszymi trendami wzorniczymi w segmencie wykładzin podłogowych w płytkach.

Więcej szczegółów

1000 Przedmioty

podana cena za 1 m2 płytek dywanowych. Realizacja zamówienia do 45 dni

113,71 zł brutto

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 200

Opis

Typ produktu Dywanowe płytki
Przeznaczenie Biuro | Hotel | Restauracja
Ogrzewanie podłogowe Tak
Gwarancja 2 lata
Antystatyczność Tak
Waga runa 625 g/m2
Wysokość runa 3 mm
Powłoka ochronna Nie
Materiał 100% PA 6.0 SDN Aquafill (BCF)
Podkład Bitumiczny
Trwałość Wysoka
Miękkość Normalna
Odporność UV Tak

Więcej informacji

Płytka dywanowa EMOTION SILENT

Rodzina płytek dywanowych EMOTION to najbardziej wysublimowane połączenie nowoczesnego designu i kolorystyki. Tworząc kolekcję EMOTION, kierowaliśmy się najnowszymi trendami wzorniczymi w segmencie wykładzin podłogowych w płytkach. To emocje które można dowolnie łączyć i zestawiać ze sobą w najbardziej wymagających wnętrzach biurowych i hotelowych. Płynne przejścia tonalne kolorów, połączone z unikalną koncepcją ułożenia pętelki w strukturze okrywy, zapewnią intensywne doznania komfortu i projektowania wszystkim projektantom wnętrz jak również użytkownikom kolekcji EMOTION.

płytki dywanowe - wykładziny - Emotion Silent

ZALETY PRODUKTU

  • Nowoczesny DESIGN

  • Idealna kompozycja z całą kolekcją EMOTION

  • Efektowne runo o zmiennej wysokości

  • Świetny wygląd w dużych przestrzeniach

  • Okrywa z włókna 100% PA 6.0 SDN Aquafill (BCF)

  • Wszystkie kolory barwione w technologii SDN (Solution Dyed Nylon)

  • Klasa 33

  • Bfl-s1

  • Klasa komfortu LC 3

  • Certyfikacja EUROFINES Gold

ZOBACZ OPIS NA STRONIE PRODUCENTA

wykładzina - płytki dywanowe - Emotion Silent

POBIERZ KATALOG PRODUKTÓW (plik pdf)

POBIERZ KARTĘ TECHNICZNĄ PRODUKTU (plik pdf)

wykładziny - płytki dywanowe - Emotion Silent

Dlaczego wybieramy płytki dywanowe ?

Decydując się na wybór płytek dywanowych warto zwrócić uwagę na jej parametry techniczne. Właściwy dobór struktury okrywy runa, wzornictwa oraz kolorystyki będzie miało decydujący wpływ na późniejsze wieloletnie użytkowanie płytek dywanowych.  Właściwy dobór rodzaju wykończenia runa to parametr kluczowy inwestycji. Runa o ciętej, niskiej, gęsto ułożonej pętelce sprawdzą się doskonale w biurach o dużym natężeniu ruchu. Wykładziny z ciętą pętelką typu „cut-pile” lub mieszaną ciętą i pętelkową „cut and loop pile” będą doskonale podkreślać ekskluzywność pomieszczenia oraz zagwarantują miły i przytulny komfort użytkowania. Ostatnią grupę stanowią pętelki o grubym splocie i ciekawych wielopoziomowych strukturach. Ta grupa płytek wykładzinowych zapewnia najwyższy standard projektowania wzornictwa.

Płytki dywanowe są wszechstronne - Łatwe w obsłudze w małych przestrzeniach i szybkie w montażu na dużych powierzchniach, płytki dywanowe są naprawdę uniwersalnym produktem. Niezależnie od tego, czy jest to pokój na hotelu, czy sypialnia, znajduje się płytka dywanowa, która „pasuje do rachunku”. Ponieważ płytki dywanowe są modułowe, łatwo je podnosić, przemieszczać i wymieniać. Jest to szczególna korzyść w nowoczesnych środowiskach biurowych, gdzie podłogi dostępu kryją skomplikowane okablowanie i układy kanałów, które muszą być dostępne. Płytki dywanowe stanowią odpowiedź - wystarczy je podnieść, uzyskać dostęp do przestrzeni pod podłogą, a następnie je wymienić. Podobnie w przypadku plam, miejscowego zużycia lub wycieków - wystarczy podnieść i wymienić uszkodzone płytki.

Płytki dywanowe są efektywne kosztowo - ogólnie rzecz biorąc niska ilość odpadów instalacyjnych i tańsze w transporcie, obsłudze i montażu niż porównywalne wykładziny z rolki, płytki dywanowe oferują znaczne korzyści finansowe. Możliwe jest również wprowadzenie projektu do dowolnej aranżacji, po prostu wyobrażając sobie używane kombinacje kolorów. Te projekty mogą być prostymi geometriami lub bardziej złożonymi materiałami organicznymi, ale często można je uzyskać dzięki połączeniu jednolitych kolorów z odrobiną myśli. Ponieważ instalacja płytek wykładzinowych może być wykonana stosunkowo szybko i przy minimalnym zakłóceniu, można zminimalizować przestoje i związane z tym koszty.

Płytki dywanowe są trwałe - wybierz odpowiednią specyfikację dla swojej aplikacji, a płytka dywanowa będzie działać równie dobrze, jeśli nie lepiej, niż większość innych wykładzin podłogowych, w podobnych i odpowiednich okolicznościach. Równoważ estetykę z praktycznością, a otrzymasz produkt, który powinien dobrze wyglądać również na jego żywotność. Zbadaj, które włókna przędzy, waga runa i rodzaj spodu (bitumiczne lub PVC) są najbardziej odpowiednie do Twoich wymagań. Istnieje wiele opcji dostępnych dla Ciebie, a kluczem jest uzyskanie odpowiednich składników, jeśli masz zamiar otrzymać produkt, który spełnia lub przekracza Twoje oczekiwania. Więcej informacji na naszym blogu.

Pliki do pobrania

Karta techniczna EMOTION SILENT

Karta techniczna płytek dywanowych EMOTION SILENT

Pliki do pobrania (432.2k)