Płytki dywanowe COSMIC ECCO

COSMIC_ECCO

Nowy produkt

Oryginalna i nowoczesna kolorystyka płytek dywanowych
Okrywa z włókna 100% Solution Dyed BCF Nylon
Wszystkie kolory barwione w technologii SDN (Solution Dyed Nylon)
Spód bitumiczny w nowej technologii NGB
Idealne wykończenie krawędzi płytki wykładzinowej
Bfl-s1
Certyfikacja BRE
Produkcja w Wielkiej Brytanii
Certyfikowana jakość produkcj

Więcej szczegółów

1000 Przedmioty

podana cena za 1 m2 płytek dywanowych. Realizacja zamówienia do 45 dni

113,71 zł brutto

Minimalną ilością w zamówieniu dla tego produktu jest 200

Opis

Typ produktu Dywanowe płytki
Przeznaczenie Biuro | Hotel | Restauracja
Ogrzewanie podłogowe Tak
Gwarancja 2 lata
Antystatyczność Tak
Waga runa 535 g/m2
Wysokość runa 3 mm
Powłoka ochronna Nie
Materiał 100% PA 6.0 SDN Aquafill (BCF)
Podkład Bitumiczny
Trwałość Wysoka
Miękkość Normalna
Odporność UV Tak

Więcej informacji

Płytka dywanowa COSMIC ECCO

Rynek biurowy poszukuje wciąż nowych inspiracji kolorystycznych i wzorniczych, pasujących do każdego wnętrza. Kolekcja wykładzin w płytkach Cosmic Ecco doskonale sprawdzi się w przestrzeniach każdego typu najemcy biurowego, sklepowego czy też hotelowego. Płytki dywanowe serii Cosmic Ecco zostały zaprojektowane dla wymagającej certyfikacji środowiskowej  BRE, Wykładzina zatem idealnie wpisuje się w ekologiczne projekty zgodnie z najnowszymi trendami biurowymi.

płytki dywanowe - wykładziny - Cosmin Ecco

ZALETY PRODUKTU

  • Oryginalna i nowoczesna kolorystyka płytek dywanowych
  • Okrywa z włókna 100% Solution Dyed BCF Nylon
  • Wszystkie kolory barwione w technologii SDN (Solution Dyed Nylon)
  • Spód bitumiczny w nowej technologii NGB
  • Idealne wykończenie krawędzi płytki wykładzinowej
  • Bfl-s1
  • Certyfikacja BRE
  • Produkcja w Wielkiej Brytanii 
  • Certyfikowana jakość produkcji

ZOBACZ OPIS NA STRONIE PRODUCENTA

wykładzina - płytki dywanowe - Emotion Silent

KARTA TECHNICZNA płytek dywanowych COSMIC ECCO

KATALOG PRODUKTO - płytki dywanowe COMIC ECCO

wykładziny - płytki dywanowe - Cosmic Ecco

Dlaczego wybieramy płytki dywanowe ?

Decydując się na wybór płytek dywanowych warto zwrócić uwagę na jej parametry techniczne. Właściwy dobór struktury okrywy runa, wzornictwa oraz kolorystyki będzie miało decydujący wpływ na późniejsze wieloletnie użytkowanie płytek dywanowych.  Właściwy dobór rodzaju wykończenia runa to parametr kluczowy inwestycji. Runa o ciętej, niskiej, gęsto ułożonej pętelce sprawdzą się doskonale w biurach o dużym natężeniu ruchu. Wykładziny z ciętą pętelką typu „cut-pile” lub mieszaną ciętą i pętelkową „cut and loop pile” będą doskonale podkreślać ekskluzywność pomieszczenia oraz zagwarantują miły i przytulny komfort użytkowania. Ostatnią grupę stanowią pętelki o grubym splocie i ciekawych wielopoziomowych strukturach. Ta grupa płytek wykładzinowych zapewnia najwyższy standard projektowania wzornictwa.

Płytki dywanowe są wszechstronne - Łatwe w obsłudze w małych przestrzeniach i szybkie w montażu na dużych powierzchniach, płytki dywanowe są naprawdę uniwersalnym produktem. Niezależnie od tego, czy jest to pokój na hotelu, czy sypialnia, znajduje się płytka dywanowa, która „pasuje do rachunku”. Ponieważ płytki dywanowe są modułowe, łatwo je podnosić, przemieszczać i wymieniać. Jest to szczególna korzyść w nowoczesnych środowiskach biurowych, gdzie podłogi dostępu kryją skomplikowane okablowanie i układy kanałów, które muszą być dostępne. Płytki dywanowe stanowią odpowiedź - wystarczy je podnieść, uzyskać dostęp do przestrzeni pod podłogą, a następnie je wymienić. Podobnie w przypadku plam, miejscowego zużycia lub wycieków - wystarczy podnieść i wymienić uszkodzone płytki.

Płytki dywanowe są efektywne kosztowo - ogólnie rzecz biorąc niska ilość odpadów instalacyjnych i tańsze w transporcie, obsłudze i montażu niż porównywalne wykładziny z rolki, płytki dywanowe oferują znaczne korzyści finansowe. Możliwe jest również wprowadzenie projektu do dowolnej aranżacji, po prostu wyobrażając sobie używane kombinacje kolorów. Te projekty mogą być prostymi geometriami lub bardziej złożonymi materiałami organicznymi, ale często można je uzyskać dzięki połączeniu jednolitych kolorów z odrobiną myśli. Ponieważ instalacja płytek wykładzinowych może być wykonana stosunkowo szybko i przy minimalnym zakłóceniu, można zminimalizować przestoje i związane z tym koszty.

Płytki dywanowe są trwałe - wybierz odpowiednią specyfikację dla swojej aplikacji, a płytka dywanowa będzie działać równie dobrze, jeśli nie lepiej, niż większość innych wykładzin podłogowych, w podobnych i odpowiednich okolicznościach. Równoważ estetykę z praktycznością, a otrzymasz produkt, który powinien dobrze wyglądać również na jego żywotność. Zbadaj, które włókna przędzy, waga runa i rodzaj spodu (bitumiczne lub PVC) są najbardziej odpowiednie do Twoich wymagań. Istnieje wiele opcji dostępnych dla Ciebie, a kluczem jest uzyskanie odpowiednich składników, jeśli masz zamiar otrzymać produkt, który spełnia lub przekracza Twoje oczekiwania. Więcej informacji na naszym blogu.