Podłogi techniczne

Oferujemy podłogi podniesione w dwóch standardach wykonania rdzenia podłogi. Do podukcji naszych podłóg wykorzystujemy aglomerat drewna lub siarczan wapnia. Panele uzyskujemy z surowców wtórnych które są wyprodukowane w certyfikowanych i stale monitorowanych procesach technologicznych które gwarantują najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa...

Oferujemy podłogi podniesione w dwóch standardach wykonania rdzenia podłogi. Do podukcji naszych podłóg wykorzystujemy aglomerat drewna lub siarczan wapnia. Panele uzyskujemy z surowców wtórnych które są wyprodukowane w certyfikowanych i stale monitorowanych procesach technologicznych które gwarantują najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa użytkowania.

Podłogi podniesione CS Synergy są dostępne w różnych konfiguracjach. W pełni wykończone i gotowe do zainstalowania lub odsłonięte, do przykrycia po instalacji. Fabrycznie wykończenie podłogi to oferujerta gwarantująca szeroki wybór wykończeń powierzchni m.in.: ceramiki, marmuru, granitu, panele drewniane, laminaty HPL, szklane, laminowane, PVC lub linoleum. Wszystkie wykończenia są w pełni inspekcjonalne.

Więcej

Podłogi techniczne W tej kategorii nie ma produktów.

Podkategorie

 • Podstawowe

  Podstawowe panele to moduły wymiarach 600 x 600 spoczywające na odpowiedniej konstrukcji nośnej ze stali dostępne dla różnych obciążeń statycznych. Rdzeń paneli wykonany jest z sprasowanego wióru lub siarczanu wapnia. Moduły podłogi podniesionej mogą być całkowicie zamknięte w stali, z pojedynczym lub podwójnym wykończeniem folią aluminiową lub też monolityczne z systemem blokującym na pióro - wpust. Podłoga podniesiona zapewni bezpośredni  dostęp do posadzki.  Są idealnym rozwiązaniem dla budynków i projektów z realizacją na wczesnym etapie ukończenia projektu.

 • Z aplikacjami fabrycznymi

  Fabrycznie wykończona podłoga podniesiona to modułowe panele o wymiarach 600 x 600, spoczywające na odpowiedniej konstrukcji nośnej ze stali. Podłogi techniczne dostępne są w różnych konfiguracjach dla uzyskania odpowiedniej wysokości podłogi. Rdzeń paneli wykonany jest na bazie podłogi wiórowej o odpowiedniej grubości lub siarczanu wapnia.


  Wykończone podłogi techniczne dostępne są w wielu wariantach wykończenia m.in. płytek ceramicznych, gresowych, marmuru, granitu, parkietu drewnianego, laminatów HPL, linoleum, PVC przewodzące, płytek dywanowych. Podłogi techniczne są w pełni rewizyjne i zapewniają perfekcyjną estetykę oraz funkcjonalność.

 • Panele specjalistyczne

  Nasz asortyment podłóg podniesionych obejmuję produkty przeznaczone do serwerowni, rozdzielni elektrycznych i innych przestrzeni wymagających indywidualnych rozwiązań